Nazywam się Anna Trawczyńska. Jestem architektem wnętrz i pasjonatem wszystkiego, co pobudza umysł do kreatywnego myślenia.

Od ponad 10 lat prowadzę firmę ANASTHA DESIGN, zajmującą się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań i apartamentów.

Moja praca to wielka pasja, w której mogę wykorzystać wykształcenie z zakresu Wzornictwa przemysłowego, Architektury Wnętrz oraz Zarzadzania i Marketingu.

Pracując jako architekt czuję się odpowiedzialna za otaczający na świat, dlatego staram się, aby projektowane przez mnie wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowe i nie opierały się na chwilowej modzie. Zawsze przykładam dużą wagę do tego, aby dobrze poznać osobowość i uwzględnić potrzeby Klientów – tylko zrozumienie ich indywidualnego stylu pozwala dopasować charakter wnętrz tak, aby służyły im przez długie lata.

Osobiście uwielbiam wnętrza w włoskim stylu, nowoczesne, bardzo wygodne, wykonane z naturalnych materiałów, okraszone niebanalnym designem i wszechobecną sztuką.


Dziękuję moim dotychczasowym Klientom za ogromne zaufanie którym mnie obdarzyli oraz wspaniałą partnerską współpracę. Wzajemne zaufanie, dobra atmosfera oraz Wasza satysfakcja z efektów to dla mnie jedna z największych wartości


Inspirują mnie

Głównie ludzie oraz natura. Lubię organiczne formy, ciekawią mnie elementy bioniki i fizyki kwantowej. Uwielbiam tworzyć, podróżować, tańczyć, czytać oraz rozmawiać z ciekawymi ludźmi.

Moją pasją jest obcowanie ze sztuką, w szczególności nowoczesną. Dzięki zrozumieniu często nowatorskiego spojrzenia artystów na świat i otaczającą nas przestrzeń nieustannie się rozwijam i doświadczam nowych, często niesamowitych rzeczy.

Jak widać na jednym ze zdjęć załączonym w portfolio mam też małe aspiracje fotograficzne…. oczywiście, (jak widać) jestem jeszcze totalnie na początku drogi ale za to, w końcu kupiłam sobie aparat…wiec sama jestem ciekawa co się wydarzy… 😉

Jeżeli chcesz się dowiedzieć o mnie więcej możesz przeczytać wywiad na łamach MyFloor.

Serdecznie zapraszam do kontaktu 🙂